O mně

Jsem Hanka Nováková.

Zdravým životním stylem se zabývám prakticky od mládí.

Vždy mě zajímalo, jak vypadám a jak se cítím. Také jsem si prošla v období 20-30 let věku pár dietami, než jsem pochopila, že je vše o tom nejen co jím, ale jak přemýšlím a zda se hýbu.

Vystudovala jsem VŠ pedagogickou a pracovala přes 20 let jako učitelka.

Ve 30 letech jsem potřebovala zhubnout a jakoby „náhodou“ mi přišly do života doplňky stravy Herbalife. Tenkrát se mi podařilo zhubnout natrvalo 5 kg a zbavit se asi 4 cm v pase právě díky změně životosprávy, zlepšení pití, vyladění živin-bílkovin v mojí stravě právě i pomocí doplňků stravy H. Začala jsem i jinak přemýšlet nejen o výživě, ale i o sobě, vztazích, o životě komplexně. Vdůsledku všech těchto změn se mi také podařilo odbourat ekzém, který se mi začal objevovat po narození 1. dcery.

Po 20 letech jsem opustila práci učitelky a v roce 2015 jsem společně s manželem založila v Praze studio Cesta ke změně, kde podporujeme lidi v oblasti zdravého životního stylu-osobního rozvoje a výživě dodnes.

Naše klienty vedeme individuálně na cestě k optimálním výsledkům „v zádech“ se zkušenými lékaři a vzděláváním sebe i klientů v rámci společnosti Herbalife.

Od dubna 2021 také vedu ženy online ve svých programech, kde se zaměřuji na hubnutí změnou životního stylu v praxi.

Zdravý životní styl je pro mě už standard. Ukazuju klientkám, jak normální jídlo doplnit nebo kombinovat s kvalitními doplňky stravy. Pomáhám hlavně ženám, v dnešní uspěchané době, navíc s nedostatkem živin v našich potravinách, které „ulovíme“ v supermarketech, docílit nejen zdravého „hubnutí“ a života ve zdraví, ale uvědomit si i svoji hodnotu a sílu v sobě. A to mě baví!

Vím, že s podporou se zvládá vše lépe!

Jsem tu proto, abys už nemusela nic zkoušet. Abych ti ukázala, vedla tě, podpořila i propojila jednoduchost a praktičnost stravování, bez pocitu ztráty chuti do jídla a pomohla s nastavením kvalitního života!

Těším se na tebe!

Hanka