O mně

Jsem Hanka Nováková.

Zdravým životním stylem se zabývám prakticky od mládí.

Vždy mě zajímalo, jak vypadám a jak se cítím. Také jsem si prošla v období 20-30 let věku pár dietami, než jsem pochopila, že je vše o tom nejen co jím, ale jak přemýšlím a zda se hýbu.

Vystudovala jsem VŠ pedagogickou a pracovala přes 20 let jako učitelka.

Ve 30 letech jsem potřebovala zhubnout a jakoby „náhodou“ mi přišly do života doplňky stravy Herbalife Nutrition. Tenkrát se mi podařilo zhubnout 5 kg a zbavit se asi 4 cm v pase právě díky změně životosprávy, zlepšení pití, vyladění živin-bílkovin v mojí stravě i s pomocí doplňků HN. Začala jsem i jinak přemýšlet nejen o výživě, ale i o sobě, vztazích, o životě komplexně.

Po 20 letech jsem opustila práci učitelky a v roce 2015 jsem společně s manželem založila v Praze studio Cesta ke změně, kde podporujeme lidi v oblasti zdravého životního stylu-osobního rozvoje a výživě dodnes.

Naše klienty vedeme individuálně na cestě k optimálním výsledkům „v zádech“ se zkušenými lékaři a vzděláváním sebe i klientů v rámci společnosti HN.

Od dubna 2021 koučuju online skupinu pro ženy (dříve FitMaraton) nyní pod názvem Mysli na sebe, kde se zaměřuji na hubnutí žen změnou životního stylu.

Zdravý životní styl je pro mě už standard. Ukazuju klientkám, jak normální jídlo doplnit nebo kombinovat s kvalitními doplňky stravy HN. Pomáhám hlavně ženám, v dnešní uspěchané době, navíc s nedostatkem živin v našich potravinách, které „ulovíme“ v supermarketech, docílit nejen zdravého „hubnutí“ a života ve zdraví, ale uvědomit si i svoji hodnotu a sílu v sobě. A to mě baví!

Vím, že s podporou se zvládá vše lépe!

Jsem tu proto, abys už nemusela nic zkoušet. Abych ti ukázala, vedla tě, podpořila i propojila jednoduchost a praktičnost stravování, bez pocitu ztráty chuti do jídla a pomohla s nastavením kvalitního života!

Těším se na tebe!

Hanka